My Brute Turkiye
Forumdan daha İyi yararlanabilmek icin uye olunuz ya da giris yapiniz.My Brute Turkiye Ekibi

Join the forum, it's quick and easy

My Brute Turkiye
Forumdan daha İyi yararlanabilmek icin uye olunuz ya da giris yapiniz.My Brute Turkiye Ekibi
My Brute Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı.....

5 posters

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı..... Empty Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı.....

Mesaj tarafından FaithAndRespect Cuma Mayıs 08, 2009 3:14 pm

Nerden çıktı şimdi bu hızlı lvl atlama işi?
Bnm açtığım brute http://turk328.mybrute.com/ incelerseniz sadece 15 savaş kazanarak 21 lvl oldu hemde 3 günde... Peki 600 tane pupilim nasıl oldu 600 kişimi bana pupil oldu hayır peki nasıl?? işte bunun cvplarını ısrarla soran arkadaşlara yardımım olsun diyerekten bu konuyu açıyorum..İlgileniyorsanız eğer sabırla okuyun ve yazanları harfiyen uygulayın... İşinize yarar umarımm... Lvl atladıktan sonra bizi unutmayın TÜRKİYE clanımıza bekliyoruzz buradan kayıt olabilirsiniz http://mybrute.com/team/6415 yi atın ayrıca facebookta da bize katılın "My Brute Türkiye" https://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=174903780359

My Brute da karakterim nasıl lvl atlar?

Bildiğiniz gibi oluşturduğunuz my brute karakterinin lvl atlayabilmesi için experience puanına ihtiyaç vardır .

Lvl atlamak için kaç experience puanı gerekir?

Her lvl için deişmektedir.lvl atladıkça bir sonraki lvl içindaha çok experience gerekecektir.

Aşağıdaki linkten lvl atlamak için gereken experience ı tablodan bakabilirsiniz.
http://www.my-brutecheats.com/mybrute-level-up-table-experience-points-needed-to-level-up/ "-" yi atın

yiPeki bu exp puanı nasıl kazanılır.?

2 şekilde birinci yol savaşarak ikinci yol ise arkadaşlarınızın sizin brute linkinize tıklayarak yeni bir brute açması yani size pupil kazandırması..
Öncelikle savaşarak nasıl kazanılır buna bakalım.Bildiğiniz gibi yeni bir brute oluşturduğunuzda ilk gün 6 diğer günler 3 er savaş hakkına sahiptirler. Her savaştan kazandığınız da 2 experience puanı ,kaybederseniz ise 1 experience puanı kazanırsınız..

Peki sadede gelelim ben nasıl hızlı bir şekilde lvl atlar ve turnuvalara katılıp derece elde edebilecek bir brute yaparım?

Tabiki sadece savaşarak deil çünkü günlük savaşma hakkımız sınırlı..Bu sorunun cevabı kendimize pupil yapmak!

Ama ben kendime pupil yapınca bana experience point gelmiyor ?

Gelmemesi gayet normal zaten oyun yapımcılarıda bu şekilde lvl atlamanızı istemiyor:D

Artık kısa kesip nasıl yaptığını anlatırmısın?

Tamam hemen kızma anlatıyorum...

Öncelikle firefox kullanmanız gerekiyor..yoksa yükleyin....üzerine ve greasemonkey yüklemeniz gerekiyor..

Daha sonra My Brute Manager imizi yükleyebiliriz....
Evet şimdi bunlar sırayla yükleyebileceğiniz bir site veriyorum burada nasıl yapılacağıda resimlerle anlatılmış..

http://www.gamertoolz.com/mybrute/mybrutemanager buraya girin...

Evet şu anda Firefox, greasemonkey ve my brute manager yüklendi...

Bu My Brute Manager ne işe yarar?

Kısaca My Brute Manager i anlatayım , Bir hile deildir öncelikle bunu belirtelim.. sadece Bir çok Brute unüz varsa onları kolayca kontrol etmeye yarar,ve ayrıca savağacağınız adamın özelliklerine bakabilrisiniz arenadayken.. Bizim için gerekli ve önemli kısmı şu My Brute manager yüklendikten sonra brute sayfanızda choose a brute yazar... orada eklediğiniz brute ları görürsünüz..hemen solonda CFG vardır burdan ayarları yaparsınız ...CFG ye tıklayın ve load current config e tıklayın..

Display Drop Down List?
Display Controller Buttons?
Create Quick Fight Link?
Watch Quick Fight Animations?
Manage Arena also?

gibi sorular göreceksiniz.. bütün sorularda soldaki seçenekleri işaretleyin...ve daha sonra "save configuration changes" e tıklayın.. daha sonra yukarda" Go back to the Game" e tıklayın .

Sıkıldığınızı biliyorum az kaldı bunlar sadece bir defa yapacağız Very Happy

Şimdi son bir adım kaldı...

internet bağlantınızı kesin ve tekrar bağlanın...(modem resetleyin yada bağlatıyı kesin)

Brute unuzun oldugu sayfayı açın... silahların üzerinde iken sağ tıklayın "ayarlar" çıkacak tıklayın...
Daha sonra altta dosya işareti olan bir sekme var ona tıklayın..ve ortadaki zımbırtıyı en sola kadar çekin ve alttaki "birdaha asla sorma" yı işrateleyin tamam deyin çıkın...Artık my brute sizin ipnizi kaydetmiycek..Ama hala bu pupil oluşturmak için yeterli değil...

Ve en son kısım nasıl uygulayacağız!!!

http://turk328.mybrute.com/ gibi kendi pupil yapmak istediğiniz brute unuzun bulunduğu bir yer imi açmanız sizi hızlandıracaktır...

Ve Başlıyoruz!!!

1. Bağlantınızı kesin ve tekrar bağlanın (bu işlemin hızlı olması gerekir ve ortak modem kullanan bilgisayarlarda malesef kullanılamaz)

2.Kendi Brute sayfanıza gidin. Örnek http://turk328.mybrute.com/ (bu noktada yukarıda bahsettiğimiz yer imi sizi hızlandıracaktır)

3.Solda bulunan kısma bir isim sallayın mesela "ppst" (diyelim bir dahaki sefere "ppst1" "ppst2" "ppst3" şeklinde gidersek aynı ismi kulanmamış ve zaman kaybetmemiş oluruz.)

4.Yeni brute unuz eski brute unuzla savaştı izlediniz (ya da F5 e basın izlemeyin zaman kazanın) ve açıldı hemen "choose a brute kısmının"ı solunda "add" yazısı var tıkkayın..daha sonra onun solunda "start fight" tıklayın..brute unuz rastgele bir adamla savaşacak ve exp kazanacak sağda "UP" yazısını görene kadar "start fight" yapın.(2 kere 3 kere yada 4 kere olur) İşte pupil yaptığınız brute a 2 experience point kazandırdınız bile!!!

5.İnternet bağlantınızı kesin ve tekrar bağlanıp aynı işlemleri defalarca tekrarlayıp brute unuzu hızla üst lvl lere atlatabilirsiniz!!!

NOT: Lvl atlama hızı kişinin boş zamanına ,sabrına bağlıdır...Bu arada bir matematiksel hesap yapalım mesela lvl 10 olabilmek için 199 exprience puanı gerekir.. siz 199/2=100 yaklaşık 100 pupil yaparak yani bu döngüyü 100 kere tekrar ederek anında lvl 10 olabilirsiniz..

FaithAndRespect
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 125

http://turk328.mybrute.com/

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı..... Empty Geri: Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı.....

Mesaj tarafından jek Perş. Mayıs 21, 2009 6:56 pm

güzel konu ama bir sorun var senin de bildiğin üzere Faith. bu modeme reset olayı çok yoruyor insanı bu yüzden ihtiyacımız olan şey bir ip changer. benim internetten bulduklarım saçma sapan şeyler oldu. eğer ip'i değişirici bulabilir isen bir tane. herşey daha kolay olacaktır. dediğin yöntemi "puw" adlı kullanıcı mybrute'de kullanıyor. dediğim gibi modeme reset eziyetinden arındıracak bir ip changer bulabilirsen. hem aynı bilgisayardan istediğin kadar pupil açmış hem de daha çabuk level atlamış olursun. teşekkürler.
jek
jek
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 10

http://jekhoo.mybrute.com

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı..... Empty Geri: Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı.....

Mesaj tarafından FaithAndRespect Perş. Mayıs 21, 2009 6:58 pm

ben zaten modem resetlemiyorum...hızlı da lvl atlıorum 1 haftada 43 oldum yeterlimi.. sence...ip changer işe yaramıyor sitede bildiğim kadarıyla..

FaithAndRespect
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 125

http://turk328.mybrute.com/

Mesaj tarafından smach_down Paz Haz. 14, 2009 10:27 pm

Selam

"FaithAndRespect" payla??m?n cok güzel fakat ben yapamad?m... her?eyi yapt?m....

"CFG ye t?klay?n ve load current config e t?klay?n..

Display Drop Down List?
Display Controller Buttons?
Create Quick Fight Link?
Watch Quick Fight Animations?
Manage Arena also?
"

Burada tak?ld?m yani load current config e t?kl?yorum garip bir sayfa aç?l?yor dediklerinin hiç biri yok Sad nas?l yap?cam e?er yasak deilse
msn: (mcan_t@hot....) burdan eklersen hem ss atar?m ama soun kolaysa burdanda yard?m edersen cok sevinirim.. malum level kasmak çok zor bir çar?m war 14 level yapana kadar 2 ay geçti cidden cok zor bir el atarsan çok sevinirim bizde level alal?m oyunun zevkine varal?m Wink

smach_down
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Rep Puanı : 0

Mesaj tarafından smach_down Paz Haz. 14, 2009 10:34 pm

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı..... Thumb_737754905

işte buradan current confige tıklıorm..... ve daha sonra alttaki sayfa açılıor

Yoğun istek üzerine My Brute da nasıl hızlı lvl atlanır anlatımı..... Thumb_938576131

smach_down
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Mesaj tarafından cenazeyolu Paz Tem. 26, 2009 5:42 pm

FaithAndRespect Resimler bıraz kücük daha büyügüne cekebilirmisn

cenazeyolu
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

Mesaj tarafından sarat1 Ptsi Tem. 27, 2009 1:24 pm

Question bende bu yöntemi kullanıom memnun da şu yabancıların kullandıkları bot lar kadar olmasada iyi de sen modemi resetlemiorum demişsin ne yapıosun peki daha hızlı heralde snn yaptığın ?
sarat1
sarat1
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

- Similar topics